Algebraic logic / edited by W. J. Blok and Don Pigozzi

Захавана ў:
Шифр документа: 3И//791974(050),
Тып дакумента: Перыядычныя выданні
Апублікавана: [Wrocław] Dordrecht : Ossolineum Kluwer Academic Publishers , 1991
Фізіч. характарыстыкі: С. [1], 366―629 : іл. ; 24 см
Мова: Англійская
Серыя: Studia logica 50, 3/4

1991, Vol.50,№3/4: Algebraic logic

Усяго : 1 , даступна: 1 Даступна  Замовіць

Інфармацыя аб экземплярах

Шыфр Фонд Месца знаходжання статус экзэмпляра Чытальная зала
3И//791974(050) ОФХ журналов и продолжающихся изданий (050) 13:3 СВАБОДНЫ Рекомендованный ЧитЗал